Вже кілька років поспіль школа № 230 плідно співпрацює з Інститутом обдарованої дитини НАПН України.
Так,у рамках такої співпраці з 16 по 23 березня 2014 року в м.Яремче відбувся захід, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка - Всеукраїнський науково-практичний семінар "Розвиток особистості обдарованого учня засобами соціально-педагогічного проектування в системі освіти та родини", на якому були присутні три педагоги школи.
До організаційного комітету семінару ввійшли Камишин Володимир Вікторович (Голова; директор Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат технічних наук), Киричук Валерій Олександрович (завідувач відділу проектування розвитку обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент), Прашко Олена Володимирівна (науковий співробітник, заступник завідувача відділу проектування розвитку обдарованості ІОД НАПН України) та Андросович Ксенія Анатоліївна (науковий співробітник відділу проектування розвитку обдарованості ІОД НАПН України.
Метою заходу було підвищення рівня кваліфікації педагогічних працівників у системі психолого-педагогічного та соціально-педагогічного проектування розвитку обдарованої особистості.
Завданнями семінару було розкрити сутність, основні принципи, об’єкти та систему психолого - педагогічного проектування змісту навчально-виховного процесу в загальноосвітньому закладі, охарактеризувати її структурні компоненти.
У ході роботи присутніми було проаналізовано існуючі проблеми у практиці організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах, надано теоретичну та практичну допомогу учасникам навчально-виховного процесу з проектування розвитку та психолого-педагогічної підтримки обдарованої особистості, організовано обмін досвідом учасників семінару з проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу.
Вчителі школи під час семінару отримали різнобічну теоретичну та практичну допомогу та отримали сертифікати учасників всеукраїнського семінару.
Логічним продовженням цієї роботи стали семінари-практикуми «Від креативності до творчості» (Ведуча: М.Ю. Мельник) та семінар-практикум по основам роботи з ДПК «Універсал» (Ведуча: О.В. Прашко) та ознайомлення з можливостями ДПК «Універсал 3» та «Універсал 4 online», з технологіями проектування особистісно-орієнтованого змісту роботи учасників навчально-виховного процесу навчального закладу.
Джерело: управління освіти