Членами журі, крім директора школи Лаговської С.В. та експертами змагання були переможці олімпіад, конкурсів пошукових робіт з географії. Учні 8-10-их класів подарували творчий початок святу: чудовий ліричний український танок у виконанні Шевченко Яни та Олександра Чугая, а також солоспів Нікольської Марії.
Представлення команд 8-их класів було творчим: звучали девізи, назви:
8-А клас – «Соняшник»;
8-Б клас – «Цвіт папороті»;
8-В клас – «Калина».
Про вічну і неповторну України, про рослини-обереги йшлося у конкурсі «Вербова гілочка» – чудові прикраси вийшли з голих вербових гілочок, оздоблених руками чарівниць з 8-их класів.
Наступний конкурс проводив учень 10-А класу Сахаров Володимир, переможець олімпіади з фізики у м. Києві.
У подарунок учасникам виступила з національним вірменським танком учениця 10-Б класу Манукян Ольга.
Активною була допомога командам з боку вболівальників: для них була складена вікторина.
Конкурс капітанів був вельми серйозним: за даними координатами потрібно назвати місто і позначити його на карті України.
Поки працювали ватажки команд, члени кожної команди називали міста – обласні центри України та зазначити річку, на якій розташовані ці міста.
Фотоконкурс «Сім чудес України» був присвячений дивовижним перлинам України – і Херсонес, і Софіївка, і золоті бані Печерської лаври, ще багато чудових місць треба було визначити за фото.
Конкурс «Довга коса – дівоча краса» приніс перемогу 8-А класу: коса учениці цього класу Шеретюк Карини була завдовжки 74 см.
Далі конкурс «Український борщ» визначав найкращу господиню, яка зуміє почастувати найкращою українською стравою. «Рецепти» борщу були досить креативні: у червоному борщі 8-В класу був рис і огірок, а у зеленому борщі 8-Б класі опинилася… капуста. Тому найкращими господинями виявилися дівчатка 8-А класу. Потім журі частували узваром, грибною запіканкою. Усе було смачно!
Аж поки «готувався» обід, відбувався конкурс модельєрів. Скільки вигадки доклали до виконання своїх завдань модельєри! Барвисті національні строї у традиційному виконанні змінювалися зовсім дивним убранням власноручного виготовлення з паперу, целофанових пакетів, стрічок, тощо.
Підсумкового результату журі не визначало, оскільки переможці були в кожній з багатьох номінацій.
Привітала учасників директор школи Лаговська Світлана Валеріївна, підкресливши, що цей вражаючий марафон знань має тривати і надалі.
Останньою прекрасною краплинкою став вокально-танцювальний виступ дівочого гурту 8-Б класу.
Хочеться щиро подякувати за нього усім учасникам та учителю географії Кисельової Н.Б. за справді глибокі знання, пошук, творчість і виховання патріотизму, який народжується з любові та знання рідного міста, народних традицій та України.
Нових перемог бажаємо усім природознавцям!
Джерело: СЗШ №206.